UWAGA!!!

Ta część serwisu jest archiwalna - zawartość jest w większości nieaktualna!

Aktualne informacje są w sekcjach "Android" i "Po godzinach".

Informacja jest poglądowa.

Właściciel

Mariusz BAYER Beyrowski. Opublikowano w Bayerman

Właścicielem firmy BAYERMAN jest Mariusz BAYER Beyrowski.

Urodzony w Grudziądzu, ukończył szkołę podstawową w Jeżewie a następnie uzyskał maturę w I Liceum Ogólnokształcącym w Grudziądzu w klasie o profilu matematyczno-fizycznym. W tamtym okresie, dużo czasu spędzał w zakładzie fotograficznym matki i warsztacie stolarskim dziadka.

W 1989 roku ukończył studia na Wydziale Elektroniki Politechniki Gdańskiej uzyskując tytuł mgr inż. Konstruktora Aparatury Elektronicznej.

W czasie studiów, pracował jako nauczyciel informatyki w Szkole Podstawowej Nr 5 w Gdańsku ale większość wolnego czasu spędzał w radiu studenckim - Studenckiej Agencji Radiowej (SAR). Na początku jako spiker, potem przez wiele lat jako redaktor publicysta. Po ukończeniu studiów został zatrudniony w Politechnice Gdańskiej jako Redaktor Naczelny SAR.

Na początku lat 90-siątych zostaje głównym pomysłodawcą i współtwórcą pierwszego komercyjnego radia w Gdańsku - Radia ARnet. Najpierw zostaje Dyrektorem Technicznym a po kilku miesiącach Prezesem Zarządu Radia ARnet. Zapowiedzi zmian własnościowych w radiu stają się powodem rezygnacji z zarządzania spółką i kończą kilkunastoletnią przygodę z mediami (więcej informacji o pracy w radiu).

W 1996 wraca do swojego wyuczonego zawodu i zakłada własną firmę. Wraz z kilkoma kolegami ze studiów zajmują się konstrukcją i oprogramowaniem urządzeń sieciowych (część z nich działa do dzisiaj). Rozwój technologii fotograficznych aparatów cyfrowych staje się powodem powrotu do fotografowania. Projektuje i wykonuje urządzenia wspomagające fotografię trójwymiarową oraz własne systemy oświetlenia studyjnego. Pisze także oprogramowanie wspomagające wizualizacje 3D.

W 2005 roku kończy się wieloletni kontrakt firmy na obsługę informatyczną LWSM Morena co staje się powodem powrotu do rodzinnego Grudziądza gdzie rozpoczyna współpracę z firmą brata.

Więcej informacji o różnych realizacjach pomysłów można znaleźć w sekcji PROJEKTY...

Nasze marki:

  • atm2a-flat-sm
  • fundacja6-flat-sm1
  • nvp
  • kip2
  • bayerek1b-hflat-c
  • fc8a-hflat-sm

Built with HTML5 and CSS3 • Copyright © 1996-2023 by BAYERMAN