UWAGA!!!

Ta część serwisu jest archiwalna - zawartość jest w większości nieaktualna!

Aktualne informacje są w sekcjach "Android" i "Po godzinach".

Informacja jest poglądowa.

Hosting

Mariusz BAYER Beyrowski. Opublikowano w Usługi

Od roku 2000, od czasu powstania projektu Virtual Network, oferujemy usługi hostingowe na naszych serwerach internetowych. Ze względu na znaczną rozbudowę naszych własnych marek i firm kapitałowo związanych z firmą blade01-smBAYERMAN, na przełomie lat 2009/2010 zainwestowaliśmy w nowy, zintegrowany system serwerów firmy IBM. Obecnie  dysponujemy jednym zestawem składającym się z 14 serwerów oraz drugim, zapasowym systemem z kompletnym wyposażeniem sieciowym i kilkoma zapasowymi serwerami. Zestaw jest zintegrowany także z zasilaczami i modułami do zdalnego zarządzania całością.

Jeden moduł serwerowy jest w stanie obsłużyć do 100 domen wirtualnych i kilkaset kont pocztowych.

Dostęp do naszych serwerów z internetu jest zapewniony dzięki szybkiemu, symetrycznemu łączu światłowodowemu, które dzierżawimy od firmy TK Telekom. Na wejściu pracuje profesjonalny router firmy MIKROTIK z zaawansowanym systemem regulacji pasma, dzięki czemu wszystkie usługi serwerowe isp1-sm
pracują płynnie.

Naszym klientom udostępniamy zaawansowany system zarządzania swoim serwerem wirtualnym opartym o oprogramowanie ISPconfig.

isp2-smOprogramowanie to umożliwia, w bardzo prosty sposób zarządzanie wszystkimi usługami serwera wirtualnego. Klienci sami mogą konfigurować konta pocztowe, aliasy czy zasady polityki antyspamowej itp.. Pozwala to np. na założenie konta pocztowego dla nowego pracownika w ciągu 1 minuty bez specjalistycznej wiedzy informatycznej.

Podobnie jest z serwisami www, jednak tutaj wymagana jest podstawowa wiedza dotycząca działania serwerów www i ich konfiguracji. W tym wypadku pomagamy klientom w konfiguracji jednak może to też zrobić osoba, która tworzy serwis www na zlecenie klienta - z reguły posiada odpowiednią wiedzę.

isp3-sm

Na życzenie klienta instalujemy także inne oprogramowanie do obsługi serwisów www, obecnie, najczęściej instalujemy wstępnie skonfigurowany pakiet CMS Joomla!
Ceny na usługi hostingowe, w zależności od wielkości miejsca na dysku twardym oraz ilości skrzynek pocztowych rozpoczynają się u nas od kwoty 150,00 zł netto za rok obsługi.

Nasze marki:

  • atm2a-flat-sm
  • fundacja6-flat-sm1
  • nvp
  • kip2
  • bayerek1b-hflat-c
  • fc8a-hflat-sm

Built with HTML5 and CSS3 • Copyright © 1996-2023 by BAYERMAN