UWAGA!!!

Ta część serwisu jest archiwalna - zawartość jest w większości nieaktualna!

Aktualne informacje są w sekcjach "Android" i "Po godzinach".

Informacja jest poglądowa.

Serwisy www

Mariusz BAYER Beyrowski. Opublikowano w Usługi

Projektowaniem serwisów www zajmujemy się od roku 1995, jeszcze przed założeniem firmy BAYERMAN. Mamy na swoim koncie kilka realizacji, które powstały jako pierwsze w Polsce. Nasz pierwszy serwis www powstał dla Radia ARnet i była to pierwsza w kraju rozgłośnia radiowa z własnym serwisem www. Jesteśmy też twórcami pierwszego w historii festiwalu serwisu www dla Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (XXIV festiwal z 1999 roku), realizacja ta poza podstawowymi informacjami o festiwalu zawierała także chat, forum oraz podgląd na żywo z kamery za instalowanej w holu Teatru Muzycznego w Gdyni.

Poza klasycznymi serwisami www zajmujemy się także projektowaniem materiałów interaktywnych w oparciu o narzędzia do programowania serwisów www, są to przykładowo materiały reklamowe dla firm, czy bazy danych wydane na CD/DVD lub interaktywne serwisy dla systemów e-kiosk. Przykładowe nasze realizacje to między innymi katalog biżuterii bursztynowej, materiały zjazdowe dla Stowarzyszenia Chirurgów Dziecięcych czy tablice ogłoszeń dla przedszkoli "Kubuś i Przyjaciele".

Nasze serwisy projektujemy w oparciu o język HTML, DHTML i java skrypt. Obecnie, głównie, realizujemy projekty w oparciu o system CMS Joomla!, dla którego specjalnie są zoptymalizowane nasze serwery. Dla Joomla! projektujemy także skórki, oryginalne moduły oraz robimy spolszczenia wtyczek.

Poniżej przedstwaiamy kilka ostatnich, wybranych realizacji serwisów www w oparciu o CMS Joomla!:

bayerek atm kip
 help  ts  szkrab
 trenea

 Archiwalne serwisy www są nadal dostępne w naszym starym serwisie pod adresem www.bayerman.com.pl (UWAGA! serwis działa poprawnie tylko w przeglądarce Internet Explorer!)

Nasze marki:

  • atm2a-flat-sm
  • fundacja6-flat-sm1
  • nvp
  • kip2
  • bayerek1b-hflat-c
  • fc8a-hflat-sm

Built with HTML5 and CSS3 • Copyright © 1996-2023 by BAYERMAN